Kostelecké tabulky

11.08.2009

V letošním roce bylo pozastaveV první polovině letošním roce bylo pozastaveno či úplně zrušeno velké množství nových developerských projektů. Důvodem bylo většinou rušení projektového financování od bank či předraženost projektu. Proto se start většiny projektů odložil na druhou polovinu roku. Avšak i zde platí, že se najdou světlé výjimky. Jednou z nich jsou Kostelecké Tabulky.

S počátkem léta přišlo na realitní trh značné oživení. Pokles cen začal stagnovat a v některých regionech se ceny dokonce mírně zvedají. Také banky postupně uvolňují financování, a to jak soukromé tak projektové, určené pro developery. Před klienty se tak otevře široká nabídka nemovitostí, ze které bude třeba pečlivě vybírat. My Vám přinášíme jeden horký tip.Nový projekt "Bytové domy Tabulky" je tvořen dvěma budovami s moderně řešenými bytovými jednotkami o rozloze od 27m2, které se nabízí do osobního vlastnictví. Autor projektu nabízí novým vlastníkům bytů komplexní služby při plánování, výstavbě, financování a provozování nemovitosti.

V klidné lokalitě, necelých sedm minut chůze od centra Kostelce nad Orlicí, vyrostou dva moderní bytové domy. Výhodou pro klienty je individuální přístup, který zajistí, že každý byt v domě bude unikátní. Naprostý komfort, včetně parkovacího místa v domě, čeká na své nové majitele.

Prodejem byla pověřena významná tuzemská kancelář M&M reality holding a.s. a již v
těchto dnech si klienti rezervují své nové byty. Jak říká regionální ředitel příslušného
kraje Tomáš Milský: „Toto je projekt na který mnoho klientů čekalo. Již několik let se v
Kostelci n. Orlicí nedá sehnat kvalitní nové bydlení. Proto Kostelecké Tabulky přišly
jako spása pro naše zákazníky.
“ Protože developer spolupracuje s realitní kanceláří
od zahájení projektu, jsou bytové jednotky přizpůsobeny potřebám zákazníků pro
danou lokalitu. Dlouholeté zkušenosti s prodejem nemovitostí byly v Kosteleckých
Tabulkách zúročeny tak, že vzniká projekt, schopný uspokojit potřeby i toho nejnáročnějšího
zákazníka. A to za ceny, které se dají směle označit za „lidové“.

Do budoucna je plánována výstavba dalších domů a vytvoření celé nadstandardní čtvrti. Dokončení první etapy bytových domů je naplánováno na léto 2010.

Jak informoval článek serveru Aktualne.cz dne 17.8.2009, ceny bytů otočily a míří vzhůru. Obchodní ředitel realitní kanceláře M&M reality holding a.s. Ing. Miroslav Jonáš ve zmiňovaném článku uvádí: „Jednoznačně vidíme trend v obratu cen směrem nahoru. Očekávám, že do dvou, maximálně tří let ceny nemovitostí vyšplhají výš, než byly loni v létě“. To je významný důvod k tomu, aby klienti využili momentálně situace a velice příznivých cen, které Kostelecké Tabulky nabízí, ke koupi bytu v tomto projektu.

Samozřejmostí je i kompletní vyřízení financování, kdy hypoteční specialisté, kteří mají Kostelecké Tabulky na starosti, připraví každému zájemci tzv. hypotéku na klíč, která nezatíží jeho rodinný rozpočet a umožní mu komfortní bydlení. Hypoteční specialisté jsou schopni vyřídit případným zájemcům i 100% financování.

Kostelec nad Orlicí je krásné město s výbornou polohou – během půl hodiny dojedete autem do Pardubic či Hradce Králové, a již nyní se stává velice žádanou lokalitou pro klidné bydlení. Město nabízí vyžití jak kulturní, sportovní tak i společenské. I díky projektu Kostelecké Tabulky se dostává stále více do povědomí a přibývají mu noví obyvatelé.

Více o mimořádném projektu naleznete na webových stránkách www.byty-kostelec.cz.

 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Rok od zavedení opatření ČNB ohledně hypoték: Poptávka po pronájmech je extrémní

20.09.2019

PRAHA, 20. 9. 2019 – Kdo nedosáhne na hypoteční úvěr, poohlíží se raději po pronájmu. Začátkem října to bude rok, co takových lidí značně přibylo vlivem doporučení České národní banky (ČNB). V Praze se průměrné nájemné v nejžádanějších bytech 2+kk pohybuje okolo 16 tisíc korun bez poplatků. Růst cen nájmů ve velkých městech ale zpomaluje a jsou lokality, kde se již zastavil.  

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Plocha prodávaných pozemků se zmenšuje, preference kupců se pod tlakem vysokých cen mění

12.08.2019

PRAHA, 12. 8. 2019 – V Praze, Brně i Ostravě je nedostatek volných pozemků pro stavbu rodinných domů. To v kombinaci s velmi silnou poptávkou tlačí ceny nahoru. Doba, kdy klienti poptávali pozemky větší než 2000 metrů čtverečních, je pryč. Dnes není výjimkou, že pro stavbu rodinného domu volí plochy okolo 500 metrů čtverečních. Makléři společnosti M&M Reality také sledují, že roste ochota zájemců o stavbu rodinného domu stěhovat se do obcí v širokém okolí velkých měst.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

V Brně je velký nedostatek bytů, a to na prodej i pronájem

01.08.2019

Brno, 1. 8. 2019 – Nemovitosti v moravské metropoli zdražily za poslední tři roky o necelých 30 procent. V posledních měsících tempo růstu cen sice značně zpomalilo a od ledna poskočily jen o 3 procenta, pro běžné obyvatele ale není situace na brněnském realitním trhu zrovna přívětivá. Stále více nových i starších nemovitostí proto skupují investoři. Kdo má zájem o pronájem, čelí konkurenci až 50 dalších zájemců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum