M&M Finance mají novou centrálu

14.07.2017

M&M Finance otevřely zbrusu novou centrálu na ulici Porážková v Ostravě. Nahradila tak prostory na Nádražní ulici, které už kapacitně nevyhovovaly rychle rostoucímu tempu společnosti. Nová centrála v moderním komplexu vytvoří zázemí a technickou podporu pro plánovaných 1 500 finančních specialistů z celé České republiky.

V budově bude spolu s centrálou i kancelář regionálního ředitele M&M Reality Michala Bukowského a klientské centrum regionální ředitelky M&M Financí Radky Klimkové, kde se budou její finanční poradci setkávat se svými klienty.

Celková rozloha prostor je 380 m2 s terasou o velikosti 150 m2. Kapacita centrály je až 40 pracovníků a klientské centrum M&M Financí je dimenzováno pro 15 poradců.

„Přestěhování centrály M&M finance jen deklaruje náš směr, a to vyrůst mezi největší finančně zprostředkovatelské firmy na českém trhu. Tomu jsme museli přizpůsobit i zázemí naší centrály. Podpora obchodníků v síti a poskytování nejlepšího servisu je naší jasnou prioritou,“ říká Michal Pitucha, výkonný ředitel M&M finance

Kontaktní údaje:
M&M Finance - centrála společnosti
Porážková 3339/46
702 00 Moravská Ostrava a Přívoz
Otevírací doba centrály M&M Finance od 8.00–16.30 hod. (PO–PÁ)
Otevírací doba Klientského centra od 8.00–18.00 hod. (PO–PÁ)

Aktuality , Pro novináře

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Holding M&M Reality pomáhá lidem v těžké životní situaci k vysněnému bydlení

06.11.2019

PRAHA, 6. 11. 2019 – Společnost M&M Reality je už potřetí v řadě hrdým partnerem projektu TV Nova s názvem Mise nový domov. Ten pomáhá lidem s pohnutým osudem, kteří si mnohdy sáhli i na samé dno, proměnit jejich stávající zcela nevyhovující bydlení v místo jako stvořené pro nový začátek.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Realitní makléře čekají změny, regulace spěje do finále

22.10.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně zákona o realitním zprostředkování. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum