M&M Finance mají novou centrálu

14.07.2017

M&M Finance otevřely zbrusu novou centrálu na ulici Porážková v Ostravě. Nahradila tak prostory na Nádražní ulici, které už kapacitně nevyhovovaly rychle rostoucímu tempu společnosti. Nová centrála v moderním komplexu vytvoří zázemí a technickou podporu pro plánovaných 1 500 finančních specialistů z celé České republiky.

V budově bude spolu s centrálou i kancelář regionálního ředitele M&M Reality Michala Bukowského a klientské centrum regionální ředitelky M&M Financí Radky Klimkové, kde se budou její finanční poradci setkávat se svými klienty.

Celková rozloha prostor je 380 m2 s terasou o velikosti 150 m2. Kapacita centrály je až 40 pracovníků a klientské centrum M&M Financí je dimenzováno pro 15 poradců.

„Přestěhování centrály M&M finance jen deklaruje náš směr, a to vyrůst mezi největší finančně zprostředkovatelské firmy na českém trhu. Tomu jsme museli přizpůsobit i zázemí naší centrály. Podpora obchodníků v síti a poskytování nejlepšího servisu je naší jasnou prioritou,“ říká Michal Pitucha, výkonný ředitel M&M finance

Kontaktní údaje:
M&M Finance - centrála společnosti
Porážková 3339/46
702 00 Moravská Ostrava a Přívoz
Otevírací doba centrály M&M Finance od 8.00–16.30 hod. (PO–PÁ)
Otevírací doba Klientského centra od 8.00–18.00 hod. (PO–PÁ)

Aktuality , Pro novináře

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články