subHeader

Navázali jsme úzkou spolupráci s Českou pojišťovnou

04.04.2018

Ostrava 3. 4. 2018 - Společnosti M&M reality holding a.s. a Česká pojišťovna a.s. uzavřely smlouvu o strategické spolupráci. Ta bude probíhat hned v několika oblastech, od vzniku kontaktních míst společnosti M&M reality na pobočkách České pojišťovny až po expanzi do zahraničí.

Realitně finanční skupina M&M reality holding a.s. plánuje v letošním roce uzavřít několik strategických partnerství s předními českými firmami finančního sektoru. Cílem je rozšířit portfolio doplňkových služeb spojených s činností největší realitní kanceláře v zemi. Prvním takovým partnerem holdingu se stala Česká pojišťovna a.s.  „V první etapě spolupráce vzniknou na zhruba čtyřiceti vybraných pobočkách České pojišťovny kontaktní místa realitní kanceláře M&M reality. To znamená, že vedoucí těchto poboček České pojišťovny budou zároveň i realitními makléři. I další pracovníci pojišťovny v okruhu několika kilometrů od konkrétního kontaktního místa dostanou možnost stát se zároveň i realitními makléři, případně tipaři společnosti M&M reality,“ přibližuje jeden z hlavních bodů spolupráce ředitel pro strategii a rozvoj a jediný akcionář společnosti M&M reality Petr Morcinek. Prodej a pojišťování nemovitostí jsou dle jeho slov úzce propojené oblasti, tudíž nabízejí obrovský potenciál společné klientské základny.

Zmíněná kontaktní místa na pobočkách České pojišťovny budou označena logem M&M reality. V blízké budoucnosti by pak měla tato kontaktní místa vzniknout na většině poboček České pojišťovny.

Největší realitní kancelář v zemi bude navíc s pojišťovací jedničkou na trhu spolupracovat na zdokonalování přelomových aplikací Moderní makléř a Moderní finanční poradce, které holding M&M reality vyvinul a které umožňují elegantní a praktické propojení realitních a finančních služeb. Jejich prostřednictvím lze veškeré úkony spojené s prodejem, pronájmem financováním či právě pojištěním nemovitosti vyřešit z jednoho místa a čistě elektronicky bez jakéhokoliv papírování. Aplikace, se kterými už realitní makléři i finanční poradci skupiny M&M reality pracují, jsou naprogramované speciálně pro firemní tablety nesoucí název „StormmBook“.   

Nadnárodní zázemí České pojišťovny by také mělo realitní kanceláři pomoci s plánovaným vstupem na zahraniční trhy. „V horizontu tří let plánujeme s Českou pojišťovnou jakožto partnerem otevřít první pobočky naší realitní kanceláře v několika zemích Evropské unie. A náš přelomový StormmBook bereme samozřejmě s sebou,“ říká Petr Morcinek.

Společnost M&M reality je jednoznačnou jedničkou na realitním trhu, a to s velkým náskokem před konkurencí. „Drtivá většina našich klientů má navíc zájem i o zajištění financování, pojištění a dalších služeb z portfolia dceřiné firmy M&M finance. Máme proto ambici výrazně posílit naše postavení ve finančním sektoru. A jako jednička na realitním trhu uzavíráme generální partnerství zase jen s lídry v jednotlivých segmentech. V oblasti pojištění tedy byla jasnou volbou právě Česká pojišťovna,“ dodává k tomu Petr Morcinek, s tím, že další strategická partnerství budou následovat v nejbližších měsících.

Kontakt pro novináře:

Renata Lichtenegerová
PR manažerka pro komunikaci s médii
GSM: +420 739 523 465
e-mail: [email protected]

Aktuality , Pro novináře

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články