Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Dnes 5. 11. 2020 tomu nebylo jinak a společnost M&M reality již po čtvrté za sebou obhajuje 1. místo v tomto průzkumu, který pořádá agentura ATOZ Marketing Services.

Našim hlavním cílem je spokojenost klienta, kterému poskytujeme komplexní servis od A do Z. Využitím nejmodernějších technologií jako je např. SMS podpis smluv, aplikace Moderní makléř, profi fotograf, virtuální prohlídka, aukční portál a jiné, nabízíme celou škálu služeb z pohodlí domova. Z důvodu neustálého zkvalitňování služeb a využití moderních technologiích získáváme u klientů plusové body, díky kterým jsme jedničkou na realitním trhu.

Toto ocenění je především ohodnocením práce našich makléřů, kterým moc děkujeme za spolupráci. Vážíme si toho!


Více informací naleznete vč. tiskové zprávy na webové stránce: www.duveryhodneznacky.cz.

Články

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

20.10.2023

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 23. listopadu 2023 od 10 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15

Celou pozvánku najdete zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

02.10.2023

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 2. listopadu 2023 od 14 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Manuál pro majitele: jak bez problému pronajmout byt

05.05.2023

Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.

Články