Nejlepší makléř roku 2012 - Tomáš Březina na MS ve Švédsku

27.05.2013

Již na velkolepém celorepublikovém semináři, který se konal v dubnu 2013 předal regionální ředitel Josef Pelc nejlepšímu makléři roku 2012 Tomáši Březinovi poukaz na MS v ledním hokeji, které se nedávno konalo ve Švédsku.

Konkrétně pozval regionální ředitel nejlepšího makléře i s jeho manželkou a společně se zúčastnili utkání Česko x Kanada. Pro všechny zúčastněné byl zápas nevšedním zážitkem, který provázely emoce spojené s podporou národního týmu. Tomáši Březinovi tímto ještě jednou blahopřejeme a přejeme mnoho dalších jak pracovních, tak i osobních úspěchů!!

Aktuality , Makléř roku

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články