Nejlepší makléř roku 2012 - Tomáš Březina na MS ve Švédsku

27.05.2013

Již na velkolepém celorepublikovém semináři, který se konal v dubnu 2013 předal regionální ředitel Josef Pelc nejlepšímu makléři roku 2012 Tomáši Březinovi poukaz na MS v ledním hokeji, které se nedávno konalo ve Švédsku.

Konkrétně pozval regionální ředitel nejlepšího makléře i s jeho manželkou a společně se zúčastnili utkání Česko x Kanada. Pro všechny zúčastněné byl zápas nevšedním zážitkem, který provázely emoce spojené s podporou národního týmu. Tomáši Březinovi tímto ještě jednou blahopřejeme a přejeme mnoho dalších jak pracovních, tak i osobních úspěchů!!

Aktuality , Makléř roku

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články