Nejlepší makléři za měsíc březen 2014

31.03.2014

Jako každý měsíc, přinášíme i nyní vítěze soutěží o nejlepšího makléře a nejlepšího „staršího makléře“.

Titul nejlepšího makléře v měsíci březnu vybojoval Vladimír Eichler, který je současně vedoucí pobočky Kostelec nad Orlicí, který spadá pod regionálního ředitele Petra Svobodu. V tomto měsíci se jeho produkce zastavila na nejvyšší hodnotě. Vozidlo pro nejlepšího makléře tedy bude putovat na celý jarní měsíc do Královéhradeckého kraje.

Pro druhý vůz, který je určený pro makléře s nejlepší a zároveň nejaktivnější strukturou, co do první linie si přijede až z Jihočeského kraje z pobočky České Budějovice Václav Musil spadající pod regionálního ředitele Tomáše Štěpničku. Václav Musil se svým týmem dosáhl neuvěřitelné produkce a bude tak moci brázdit následující měsíc vozem značky Mercedes či BMW.

(z leva: Vladimír Eichler, Bc. Vávlav Musil)

Aktuality , Makléř měsíce

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích