Nejlepší makléři za měsíc březen 2014

31.03.2014

Jako každý měsíc, přinášíme i nyní vítěze soutěží o nejlepšího makléře a nejlepšího „staršího makléře“.

Titul nejlepšího makléře v měsíci březnu vybojoval Vladimír Eichler, který je současně vedoucí pobočky Kostelec nad Orlicí, který spadá pod regionálního ředitele Petra Svobodu. V tomto měsíci se jeho produkce zastavila na nejvyšší hodnotě. Vozidlo pro nejlepšího makléře tedy bude putovat na celý jarní měsíc do Královéhradeckého kraje.

Pro druhý vůz, který je určený pro makléře s nejlepší a zároveň nejaktivnější strukturou, co do první linie si přijede až z Jihočeského kraje z pobočky České Budějovice Václav Musil spadající pod regionálního ředitele Tomáše Štěpničku. Václav Musil se svým týmem dosáhl neuvěřitelné produkce a bude tak moci brázdit následující měsíc vozem značky Mercedes či BMW.

(z leva: Vladimír Eichler, Bc. Vávlav Musil)

Aktuality , Makléř měsíce

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články