Nejlepší makléři za měsíc červenec 2013

01.08.2013

Jako každý měsíc, přinášíme i nyní vítěze soutěží o nejlepšího makléře a nejlepšího „staršího makléře“.

Titul nejlepšího makléře měsíce zavítá do regionu nově jmenovaného regionálního ředitele Michala Möhwalda, na pobočku Plzeň 3, a to přímo k rukám její vedoucí - paní Martiny Toušové, která svou produkcí získala prvenství v soutěži mezi nejlepšími makléři společnosti. Paní Toušová tak opět bude moci volit mezi firemními vozy značky Mercedes C či BMW Z4, který jí zapůjčíme na celý jeden měsíc, včetně příspěvku na palivo.

Za nejsilnější strukturou měsíce července se tentokrát vydáme na jih Čech, konkrétně do regionu Tomáše Štěpničky, kde na pobočce České Budějovice působí makléř Bc. Václav Musil, který se svým týmem makléřů dosáhl nejvyšší produkce, a tak na pobočku poputuje druhý z firemních vozů.

(z leva: Martina Toušová, Bc. Václav Musil)

Aktuality , Makléř měsíce

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články