Nejlepší makléři za měsíc květen 2014

31.05.2014

Jako každý měsíc, přinášíme i nyní vítěze soutěží o nejlepšího makléře a nejlepšího „staršího makléře“.

Titulem nejlepšího makléře se může pyšnit „nováček“ pardubické pobočky Martin Socha, který pod vedením Ing. Michala Buriana jakožto vedoucího pobočky Pardubice 2 a za podpory regionální ředitele Josefa Dolanského pokořil hranici 500 tisíc. Rádi bychom podotknuli, že tento makléř u nás působí od 6. 2. 2014. Gratulujeme tak ke skvělému výsledku a zároveň k jednomu z vozidel značky BMW či Mercedes.

Druhý z vozů poputuje již potřetí v tomto roce do Ústeckého kraje na pobočku Chomutov a to Markétě Sokolové, která se může chlubit nejaktivnější strukturou co do první linie. Se svým týmem dosáhla nejvyšší produkce a právem ji náleží na celý měsíc firemní vůz.

(Markéta Sokolová)

Aktuality , Makléř měsíce

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články