Nejlepší makléři za měsíc květen 2014

31.05.2014

Jako každý měsíc, přinášíme i nyní vítěze soutěží o nejlepšího makléře a nejlepšího „staršího makléře“.

Titulem nejlepšího makléře se může pyšnit „nováček“ pardubické pobočky Martin Socha, který pod vedením Ing. Michala Buriana jakožto vedoucího pobočky Pardubice 2 a za podpory regionální ředitele Josefa Dolanského pokořil hranici 500 tisíc. Rádi bychom podotknuli, že tento makléř u nás působí od 6. 2. 2014. Gratulujeme tak ke skvělému výsledku a zároveň k jednomu z vozidel značky BMW či Mercedes.

Druhý z vozů poputuje již potřetí v tomto roce do Ústeckého kraje na pobočku Chomutov a to Markétě Sokolové, která se může chlubit nejaktivnější strukturou co do první linie. Se svým týmem dosáhla nejvyšší produkce a právem ji náleží na celý měsíc firemní vůz.

(Markéta Sokolová)

Aktuality , Makléř měsíce

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích