Nejlepší makléři za měsíc listopad 2013

01.12.2013

Jako každý měsíc, přinášíme i nyní vítěze soutěží o nejlepšího makléře a nejlepšího „staršího makléře“.

Tak jako každý měsíc, určitě netrpělivě čekáte, kdo je nejlepším makléřem měsíce a kdo tak získává právo volby mezi vozy BMW a Mercedes a jeho následné propůjčení na celý jeden měsíc. Výsledky jsou již sečteny a vítěze známe. Do vozu určeného nejlepším makléřům společnosti usedne Mgr. Petra Sedláčková, z regionu Petra Svobody, jejíž domovskou pobočkou je Hradec Králové, ale zároveň je i vedoucí infocentra v Třebechovicích pod Orebem. K zapůjčení vozu gratulujeme.

Vůz pro nejlepší strukturu tentokrát povezeme do regionu Zdeňka Fibricha, na pobočku Chomutov, která je základnou pro makléřku Markétu Sokolovou a celý její tým makléřů, kteří se podíleli na krásném prosincovém výsledku. Paní Sokolové i jejím kolegům taktéž gratulujeme k zapůjčení druhého z firemních vozů a přejeme mnoho šťastně najetých kilometrů bez ztrát řidičských bodů.

(z leva: Mgr. Petra Sedláčková, Markéta Sokolová)

Aktuality , Makléř měsíce

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články