Nejlepší makléři za měsíc říjen 2013

01.11.2013

Jako každý měsíc, přinášíme i nyní vítěze soutěží o nejlepšího makléře a nejlepšího „staršího makléře“.

Vítězem celorepublikového klání, co do vlastní produkce, se za měsíc říjen stává makléř pobočky Ostrava - Mariánské Hory pan Viktor Gáborik, který díky své produkci, získává právo volby výběru z firemních vozů značky BMW či Mercedes, za jehož volant usedne na dobu jednoho měsíce, a kterým tak bude moci křižovat napříč regionem Bc. Davida Mrozka.

Kdo by hledal nejaktivnější strukturu měsíce října, musí vyrazit do regionu Josefa Dolanského, na pobočku Pardubice, a vyhledat makléřku Simonu Macháčkovou, která se, i díky svým mladším makléřům a jejich celkové produkci, stala nejlepší „síťařkou“ a nejen pro sebe, ale i pro celý svůj tým získává druhý z firemních vozů.

(z leva: Viktor Gáborik, Simona Macháčková)

Aktuality , Makléř měsíce

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích