Nejlepší makléři za měsíc září 2013

01.10.2013

Jako každý měsíc, přinášíme i nyní vítěze soutěží o nejlepšího makléře a nejlepšího „staršího makléře“.

Jedničkou mezi makléři se v září stal vedoucí pobočky z regionu Petra Svobody a komik v jedné osobě Marcel Bareš, který na vítězství dosáhl díky nejvyšší vlastní produkcí a získává tak možnost volby mezi firemními vozy značky BMW či Mercedes a jeho propůjčení na jeden měsíc s příspěvkem na palivo.

Nejlepšímu síťaři měsíce července se ve vozu určeného nejlepším makléřům společnosti nejspíš natolik zalíbilo, že potom, co ho v srpnu propůjčil do Ostravy, se v něm bude opět prohánět po silnicích Jihočeského kraje. Nejlepším „síťařem“ se tak opět stává makléř z regionu Tomáše Štěpničky, Bc. Václav Musil z pobočky České Budějovice, který se svým týmem šesti makléřů dosáhl nejvyšší celkové produkce a právem mu tak náleží druhý z firemních vozů na celý jeden měsíc.

(z leva: Marcel Bareš, Bc. Václav Musil)

Aktuality , Makléř měsíce

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články