Posílení managementu

08.04.2009

Jmenování nové oblastní manažerky Kariny Šlamborové a vedoucí pobočky Mělník Bernardy Tylové.

Od 1.4.09 dochází k posílení managementu naší společnosti. Novou oblastní manažerkou pro pobočky Mladá Boleslav a Mělník se stala jedna z nejúspěšnějších makléřek naší firmy paní Karina Šlamborová, která dosud působila jakou vedoucí pobočky v Mělníce. Gratulujeme jí ke jmenování a přejeme mnoho úspěchů při další činnosti.

Paní Šlamborová se zároveň stala novou vedoucí pobočky v Mladé Boleslavi, kterou jí předal regionální ředitel Josef Pelc.

Pobočku v Mělníce nově povede paní Bernarda Tylová.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články