Posílení managementu

08.04.2009

Jmenování nové oblastní manažerky Kariny Šlamborové a vedoucí pobočky Mělník Bernardy Tylové.

Od 1.4.09 dochází k posílení managementu naší společnosti. Novou oblastní manažerkou pro pobočky Mladá Boleslav a Mělník se stala jedna z nejúspěšnějších makléřek naší firmy paní Karina Šlamborová, která dosud působila jakou vedoucí pobočky v Mělníce. Gratulujeme jí ke jmenování a přejeme mnoho úspěchů při další činnosti.

Paní Šlamborová se zároveň stala novou vedoucí pobočky v Mladé Boleslavi, kterou jí předal regionální ředitel Josef Pelc.

Pobočku v Mělníce nově povede paní Bernarda Tylová.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

20.10.2023

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 23. listopadu 2023 od 10 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15

Celou pozvánku najdete zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

02.10.2023

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 2. listopadu 2023 od 14 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Manuál pro majitele: jak bez problému pronajmout byt

05.05.2023

Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.

Články