Postavili jsme první domeček a uspořádali rekordní dražbu

26.05.2017

Společnost M&M Reality Holding se prostřednictvím M&M Nadace zavázala, že do konce příštího roku postaví zahradní domečky v dětských domovech pokud možno v celé České republice. Projekt a jeho cíle jsme již veřejnosti popsali v článku "První dražba vynesla dost na tři domečky pro dětské domovy".

První domeček se nám již podařilo postavit. Společnou rukou všech ostravských poboček jsme složili zahradní domeček v dětském centru s příznačným názvem Domeček v Ostravě. Na video ze stavby se můžete mrknout na našem Youtube kanále.

Na základě úspěšné spolupráce při loňských Kryštof kempech jsme i letos spojili charitativní síly s naší nejpopulárnější kapelou a další dražbu zahradního domečku jsme již sdíleli na Facebooku společně. M&M Nadace společně se skupinou Kryštof a Richardem Krajčem uspořádali v pořadí druhou dražbu zahradních domečků na Den matek 14. května 2017. A výsledek nás mírně řečeno příjemně zaskočil!

Zatímco v první dražbě jsme získali 7 tisíc Kč (po zdvojnásobení M&M Reality Holdingem to bylo 14 tisíc), ve sdílené aukci společně se zmíněnými osobnosti české hudební scény jsme vybrali 30krát více. Nyní jsme společně s našimi facebookovými fanoušky vybrali peníze na více než deset dalších domečků.

Překvapen byl i Richard Krajčo, který na svém profilu nezakrýval radost: “Noooooooooo ale tohle se nám všem naopak povedlo  teda vám. Vysolíme s M&M reality holding - mmreality.cz přes 200 000 korun a nakoupíme domečky do dětských domovů. Možná 6, možná 8, možná 10  uvidíme na kolik to vyjde. Díky. Neposlali jste ani korunu a přesto jste tolik pomohli. Doufám, že příště naklikáte ještě víc. A my je pak koupíme  Děkujeme všem ... my i "ememka" ... tady se ukazuje jací jsou Kryštof friends

My také děkujeme všem, kdo se na na tak skvělém výsledku dražby podíleli. Další dražbu vyhlásíme první prázdninové pondělí.

Aktuality , M&M nadace

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články