Předání reflexních vestiček pro ZŠ v Horní Polici

09.03.2017

V pátek 3. 3. 2017 naše makléřka paní Čandalová Iva po předchozí domluvě s paní učitelkou Mgr. Pavlou Šmídovou ze ZŠ v Horní Polici navštívila třídu prvňáčků a všem 18 dětem předala reflexní vestičky, které jim darovala naše pobočka v České Lípě.

Děti si vestičky hned vyzkoušely a protože počasí přálo a svítilo sluníčko, mohly se dětičky vyfotit nejen ve třídě, ale i venku. Tam si jich všimla paní ředitelka školy Mgr. Leona Ježková a přišla se podívat, co se to děje. A nakonec se nechala přemluvit a vyfotila se s
dětmi také. Drobné dárečky a sladkosti, které děti k vestičkám dostaly, jim dá paní učitelka jako odměnu za různé soutěže. Děti udělaly radost i makléřce, protože ji namalovaly krásný obrázek a darovaly pěknou jarní kytičku. Jsme rádi, že se vestičky s krtečkem a jeho kamarády dětem moc líbily a při procházkách je nikdo nepřehlédne. I naší pobočce udělaly děti radost, když nám makléřka od nich přinesla krásný plakát, který děti samy vytvořily, moc jim za něj děkujeme a již zdobí naši kancelář

Aktuality , M&M nadace

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články