První dražba vynesla dost na tři domečky pro dětské domovy

05.04.2017

Společnost M&M Reality Holding uspořádala v období 1.–4. dubna 2017 na svém facebookovém profilu první ze série dobročinných dražeb zahradních domečků pro dětské domovy. Dražba probíhala formou lajkování a sdílení příspěvku. Za každý lajk, srdíčko a sdílení se naše společnost zavázala zaplatit určitou částku.

Společnost M&M Reality Holding uspořádala v období 1.–4. dubna 2017 na svém facebookovém profilu první ze série dobročinných dražeb zahradních domečků pro dětské domovy. Dražba probíhala formou lajkování a sdílení příspěvku. Za každý lajk, srdíčko a sdílení se naše společnost zavázala zaplatit určitou částku. Příspěvek nakonec získal 1 588 sdílení, 1 025 srdíček a 227 lajků, což dalo dohromady částku 7 041 Kč. Po zdvojnásobení částky naší společností tak první dražba vynesla dost na to, abychom mohli potěšit děti ve třech domovech. Naši makléři pak rozhodnou, kam první domečky naistalujeme.

Jako největší realitní společnost, která svým klientům pomáhá s prodejem a nákupem bydlení, jsme se rozhodli zpříjemnit pobyt v domovech dětem bez domova. Během tohoto a následujícího roku bychom rádi formou facebookových dražeb vybrali nejméně 300 000 Kč. Každou vybranou částku pak následně zdvojnásobíme, čímž by se mělo dostat na všechny dětské domovy v ČR.

Po zkušenosti s první dražbou, kdy se částky za sdílení a lajkování ukázaly jako nedostačující, jsme se je rozhodli pro příští dražby navýšit. Lidé tak budou pomocí jednoho sdílení a jednoho emotikonu srdíčko přihodit až 50 Kč. Příští dražbu uspořádáme na svém facebookovém profilu na Den matek. Pokračovat bychom pak chtěli vždy v termínech spojených s dětmi. Na Den dětí, první prázdninový den, první den nového školního roku a sérii dražeb bychom ukončili na Apríla 2018.

Aktuality , M&M nadace

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články