Uspořádali jsme největší firemní dovolenou

24.05.2018

Jak se řekne největší firemní dovolená, jakou kdo kdy v České republice uspořádal, na osm písmen? SINFONIA. Je to název zaoceánské lodi pro více než dva a půl tisíce pasažérů a několik stovek členů posádky. Pro firemní dovolenou ji svým spolupracovníkům a hostům objednal majitel M&M Reality Holdingu Petr Morcinek. Makléři, finanční a investiční poradci, pojišťovací specialisté, zaměstnanci centrály, management, obchodní partneři a vzácní hosté největší realitně finanční skupiny u nás obsadili téměř třetinu kapacity lodi.

Bylo jich bezmála sedm stovek. Ve dnech 14.–19. května 2018 se zúčastnili plavby po nádherných přístavech v Jaderském moři. V pondělí vypluli z italských Benátek a postupně navštívili perly Jadranu – slovinský Koper, chorvatské přístavy Zadar a Dubrovník a před sobotním připlutím zpět do Benátek ještě útulnou italskou Anconu. Kromě toho jim Petr Morcinek připravil ještě obrovské překvapení. Ve čtvrtek se v Dubrovníku nalodil jeho kamarád Richard Krajčo s celou kapelou Kryštof a pasažéři si v divadelním sále, který praskal ve švech, dosyta vychutnali jejich dvouhodinový koncert. Hudebníci poté zůstali na lodi až do konce plavby.

Na lodi si mořeplavci užívali svůj all inclusive status a bylo opravdu z čeho vybírat. Sinfonia italské plavební společnosti MSC Cruises, která pořádá úspěšně okružní plavby již více než 30 let, je loď o 13 palubách. První čtyři z nich tvoří zázemí pro posádku a personál, pátá a šestá paluba patří nádherným restauracím, barům, kasínu a divadelnímu sálu, paluby s pořadovými čísly 7, 8, 9 a 10 jsou určeny pro pohodlné ubytování návštěvníků v luxusních kajutách. Na palubě číslo 11 to žije od rána do noci. U třech barů, dvou restaurací, bazénů, vířivek a jedné zmrzlinárny si pasažéři užívají osvěžení, občerstvení a jižní slunce. A kdo má chuť během plavby sportovat, může si zajít zacvičit do skvěle vybaveného fit centra nebo si zahrát fotbálek, basket a tenis. K dispozici je i wellness se saunami, masážemi a kosmetickým salónem. Dvanáctá paluba patří power walkerům a ranním běžcům, posléze pak těm, kdo by rád nachytal trochu jarního bronzu. Při vyplouvání z přístavu jsou její boky obsypané pasažéry. Přece jen pohled na přístav z paluby velké lodi je úplně jiný, než z kopce nad městem a českému suchozemci se moc často nenaskytne. Na 13. palubě je pak velká diskotéka, kde se obvykle tančí až do rána.

“S organizací naší tradiční firemní dovolené to máme rok od roku těžší,” říká majitel M&M Reality Holdingu Petr Morcinek. “Už v minulých třech letech jsme objednávali několik hotelů v Mexiku, na Kubě nebo v Dubaji, kde jsme spolu trávili společný čas, protože jsme se nikdy do jednoho nevešli. A tak jsme se i horko těžko všichni potkávali a užívali si třeba výlety nebo společné večery. Letos, kdy jsme čtvrtině firmy slíbili, že se za zásluhy o rozvoj holdingu zúčastní největší firemní dovolené všech dob, jsme se sami trochu chytli do pasti. Až jsme nakonec s managementem dostali spásný nápad. Vždyť jsme stejně všichni na jedné lodi!,” popisuje Petr Morcinek, kde vznikl nápad vzít své spolupracovníky, hosty a obchodní partnery na zaoceánskou loď. A když viděl, jak si všichni plavbu chválili a osobně i na Facebooku mu za ni děkovali, slíbil, že se z plavby stane tradice.

Na fotografie z největší firemní dovolené se můžete podívat na našem Fickru.

Procházku po lodi MSC Sinfonia můžete zažít ve dvoudílném seriálu v našem lifestylovém magazínu mm.cafe1. díl, 2. díl

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články