subHeader

Uspořádali jsme největší firemní dovolenou

24.05.2018

Jak se řekne největší firemní dovolená, jakou kdo kdy v České republice uspořádal, na osm písmen? SINFONIA. Je to název zaoceánské lodi pro více než dva a půl tisíce pasažérů a několik stovek členů posádky. Pro firemní dovolenou ji svým spolupracovníkům a hostům objednal majitel M&M Reality Holdingu Petr Morcinek. Makléři, finanční a investiční poradci, pojišťovací specialisté, zaměstnanci centrály, management, obchodní partneři a vzácní hosté největší realitně finanční skupiny u nás obsadili téměř třetinu kapacity lodi.

Bylo jich bezmála sedm stovek. Ve dnech 14.–19. května 2018 se zúčastnili plavby po nádherných přístavech v Jaderském moři. V pondělí vypluli z italských Benátek a postupně navštívili perly Jadranu – slovinský Koper, chorvatské přístavy Zadar a Dubrovník a před sobotním připlutím zpět do Benátek ještě útulnou italskou Anconu. Kromě toho jim Petr Morcinek připravil ještě obrovské překvapení. Ve čtvrtek se v Dubrovníku nalodil jeho kamarád Richard Krajčo s celou kapelou Kryštof a pasažéři si v divadelním sále, který praskal ve švech, dosyta vychutnali jejich dvouhodinový koncert. Hudebníci poté zůstali na lodi až do konce plavby.

Na lodi si mořeplavci užívali svůj all inclusive status a bylo opravdu z čeho vybírat. Sinfonia italské plavební společnosti MSC Cruises, která pořádá úspěšně okružní plavby již více než 30 let, je loď o 13 palubách. První čtyři z nich tvoří zázemí pro posádku a personál, pátá a šestá paluba patří nádherným restauracím, barům, kasínu a divadelnímu sálu, paluby s pořadovými čísly 7, 8, 9 a 10 jsou určeny pro pohodlné ubytování návštěvníků v luxusních kajutách. Na palubě číslo 11 to žije od rána do noci. U třech barů, dvou restaurací, bazénů, vířivek a jedné zmrzlinárny si pasažéři užívají osvěžení, občerstvení a jižní slunce. A kdo má chuť během plavby sportovat, může si zajít zacvičit do skvěle vybaveného fit centra nebo si zahrát fotbálek, basket a tenis. K dispozici je i wellness se saunami, masážemi a kosmetickým salónem. Dvanáctá paluba patří power walkerům a ranním běžcům, posléze pak těm, kdo by rád nachytal trochu jarního bronzu. Při vyplouvání z přístavu jsou její boky obsypané pasažéry. Přece jen pohled na přístav z paluby velké lodi je úplně jiný, než z kopce nad městem a českému suchozemci se moc často nenaskytne. Na 13. palubě je pak velká diskotéka, kde se obvykle tančí až do rána.

“S organizací naší tradiční firemní dovolené to máme rok od roku těžší,” říká majitel M&M Reality Holdingu Petr Morcinek. “Už v minulých třech letech jsme objednávali několik hotelů v Mexiku, na Kubě nebo v Dubaji, kde jsme spolu trávili společný čas, protože jsme se nikdy do jednoho nevešli. A tak jsme se i horko těžko všichni potkávali a užívali si třeba výlety nebo společné večery. Letos, kdy jsme čtvrtině firmy slíbili, že se za zásluhy o rozvoj holdingu zúčastní největší firemní dovolené všech dob, jsme se sami trochu chytli do pasti. Až jsme nakonec s managementem dostali spásný nápad. Vždyť jsme stejně všichni na jedné lodi!,” popisuje Petr Morcinek, kde vznikl nápad vzít své spolupracovníky, hosty a obchodní partnery na zaoceánskou loď. A když viděl, jak si všichni plavbu chválili a osobně i na Facebooku mu za ni děkovali, slíbil, že se z plavby stane tradice.

Na fotografie z největší firemní dovolené se můžete podívat na našem Fickru.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články