Veletrh bydlení - Praha - DOPLNĚNO LIVE !!!

31.01.2008

Ve dnech 31.1. - 3.2. 2008 se v Praze na Výstavišti v Holešovicích účastníme největší tuzemské výstavy s tématikou bydlení.

Zveme Vás všechny k návštěvě našeho exkluzivního stánku, který bude pochopitelně umístěn na hlavní výstavní ploše. Kromě zajímavých nabídek naší společnosti zde budete mít i možnost k setkání s nejužším vedením společnosti M&M reality holding a.s. 1.2. 2008 - výstavní stánek naší společnosti sklízí jednoznačně největší úspěch. Výstaviště je zaplaveno M&M, do všeho z našich reproduktorů kromě hudby neustále hrají reklamní spoty s J.A. Náhlovským a J. Mladým, až z toho konkurenci bolí hlava !!!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články