Veletrh bydlení - Praha - DOPLNĚNO LIVE !!!

31.01.2008

Ve dnech 31.1. - 3.2. 2008 se v Praze na Výstavišti v Holešovicích účastníme největší tuzemské výstavy s tématikou bydlení.

Zveme Vás všechny k návštěvě našeho exkluzivního stánku, který bude pochopitelně umístěn na hlavní výstavní ploše. Kromě zajímavých nabídek naší společnosti zde budete mít i možnost k setkání s nejužším vedením společnosti M&M reality holding a.s. 1.2. 2008 - výstavní stánek naší společnosti sklízí jednoznačně největší úspěch. Výstaviště je zaplaveno M&M, do všeho z našich reproduktorů kromě hudby neustále hrají reklamní spoty s J.A. Náhlovským a J. Mladým, až z toho konkurenci bolí hlava !!!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Holding M&M Reality pomáhá lidem v těžké životní situaci k vysněnému bydlení

06.11.2019

PRAHA, 6. 11. 2019 – Společnost M&M Reality je už potřetí v řadě hrdým partnerem projektu TV Nova s názvem Mise nový domov. Ten pomáhá lidem s pohnutým osudem, kteří si mnohdy sáhli i na samé dno, proměnit jejich stávající zcela nevyhovující bydlení v místo jako stvořené pro nový začátek.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Realitní makléře čekají změny, regulace spěje do finále

22.10.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně zákona o realitním zprostředkování. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum