Veletrh bydlení - Praha - DOPLNĚNO LIVE !!!

31.01.2008

Ve dnech 31.1. - 3.2. 2008 se v Praze na Výstavišti v Holešovicích účastníme největší tuzemské výstavy s tématikou bydlení.

Zveme Vás všechny k návštěvě našeho exkluzivního stánku, který bude pochopitelně umístěn na hlavní výstavní ploše. Kromě zajímavých nabídek naší společnosti zde budete mít i možnost k setkání s nejužším vedením společnosti M&M reality holding a.s. 1.2. 2008 - výstavní stánek naší společnosti sklízí jednoznačně největší úspěch. Výstaviště je zaplaveno M&M, do všeho z našich reproduktorů kromě hudby neustále hrají reklamní spoty s J.A. Náhlovským a J. Mladým, až z toho konkurenci bolí hlava !!!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články