Vystřelte si byt za 3 milióny Kč - Finále

18.03.2010

Dne 16. 3. 2010 sehrálo domácí družstvo HC Eaton Pardubic s týmem HC Oceláři Třinec 1. čtvrtfinále play-off hokejové extraligy.

Společnost M&M reality holding, a. s. připravila ve spolupráci s hokejovým klubem HC Eaton Pardubice soutěž „Vystřel si byt za 3 000 000 korun“, která vyvrcholila o přestávce před začátkem 3. třetiny. Z řad diváků byli vylosováni 3 soutěžící, kteří měli možnost, si před zraky vyprodané ČEZ arény, „vystřelit“ byt v novostavbě bytového domu U Vinice v Pardubicích. K tomu, stát se majitelem nového bytu, stačilo „pouze“ trefit branku. Ačkoli se byt za 3000000 korun „vystřelit“ nepodařilo, všichni se skvěle bavili, včetně makléřů společnosti M&M reality holding a. s., kteří byli na hokejové utkání pozváni i se svými nejbližšími.

Pro představu přikládáme několik fotografií.
 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články