Vystřelte si byt za 3 milióny Kč - Finále

18.03.2010

Dne 16. 3. 2010 sehrálo domácí družstvo HC Eaton Pardubic s týmem HC Oceláři Třinec 1. čtvrtfinále play-off hokejové extraligy.

Společnost M&M reality holding, a. s. připravila ve spolupráci s hokejovým klubem HC Eaton Pardubice soutěž „Vystřel si byt za 3 000 000 korun“, která vyvrcholila o přestávce před začátkem 3. třetiny. Z řad diváků byli vylosováni 3 soutěžící, kteří měli možnost, si před zraky vyprodané ČEZ arény, „vystřelit“ byt v novostavbě bytového domu U Vinice v Pardubicích. K tomu, stát se majitelem nového bytu, stačilo „pouze“ trefit branku. Ačkoli se byt za 3000000 korun „vystřelit“ nepodařilo, všichni se skvěle bavili, včetně makléřů společnosti M&M reality holding a. s., kteří byli na hokejové utkání pozváni i se svými nejbližšími.

Pro představu přikládáme několik fotografií.
 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články