Jsme s Vámi, Ukrajino! Ми з тобою, Україно!

Vystřelte si byt za 3 milióny Kč - Finále

18.03.2010

Dne 16. 3. 2010 sehrálo domácí družstvo HC Eaton Pardubic s týmem HC Oceláři Třinec 1. čtvrtfinále play-off hokejové extraligy.

Společnost M&M reality holding, a. s. připravila ve spolupráci s hokejovým klubem HC Eaton Pardubice soutěž „Vystřel si byt za 3 000 000 korun“, která vyvrcholila o přestávce před začátkem 3. třetiny. Z řad diváků byli vylosováni 3 soutěžící, kteří měli možnost, si před zraky vyprodané ČEZ arény, „vystřelit“ byt v novostavbě bytového domu U Vinice v Pardubicích. K tomu, stát se majitelem nového bytu, stačilo „pouze“ trefit branku. Ačkoli se byt za 3000000 korun „vystřelit“ nepodařilo, všichni se skvěle bavili, včetně makléřů společnosti M&M reality holding a. s., kteří byli na hokejové utkání pozváni i se svými nejbližšími.

Pro představu přikládáme několik fotografií.
 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Manuál pro majitele: jak bez problému pronajmout byt

05.05.2023

Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.

Články

Petr Morcinek: Propad cen nemovitostí je vizitkou neschopných realiťáků

14.03.2023

Ceny nemovitostí padají a s nimi velká část realitního trhu. Roste nervozita a napětí. A v tisku se objevují realitkami živené titulky, které se klientům snaží vnutit, že doba je zlá a výhodně prodat není možné. Jenže situace je z mého pohledu jiná. Většina z těch, kteří prodávají se slevou, totiž nevyčerpají většinu možností, jak to dělat jinak a lépe, píše v komentáři pro Newstream Petr Morcinek, majitel realitní společnosti M&M Reality.

Články

TISKOVÁ ZPRÁVA - M&M REALITY Holding a.s.

12.09.2022

Největší realitní služba M&M Reality majitele Petra Morcinka a realitní skupina EHS investora Marka Rosenbauma spojují síly. Společně zamíří do Evropy pod značkou M&M Real Estate Europe.

  • Spoluprací obou subjektů vzniká realitní uskupení evropského významu, ještě letos se připraví na vstup do Německa a Rakouska
  • Oba subjekty chtějí spolupracovat především na vývoji digitálních nástrojů a stát se na tomto poli světovou jedničkou
  • Cena transakce nebyla zveřejněna

Články