Prodej nemovitostí

Aktivní filtry

Odstranit vše

Nalezeno 10 831 nemovitostí

Vyhledávání podle parametrů

Vyberte si z nejširší nabídky bytů, domů, pozemků a komerčních prostorů

Pro prodej nemovitostí potřebujete spolehlivého parťáka. M&M reality je jedničkou na českém trhu. Prodávajícím nabízíme férové podmínky včetně odkupu za hotové. Nakupujícím pomůžeme vyřídit hypotéku i pojištění na klíč. Na rozdíl od nákupu bez realitky se tak nemusíte bát žádných právních zádrhelů. Nabízíme vám prodej bytů i prodej domů, pozemků a komerčních prostorů po celé České republice. Každou hodinu zobchodujeme 7 nemovitostí – přidejte se k našim spokojeným klientům i vy!

Jak vybrat tu pravou nemovitosti na prodej?

Vyberte si přesnou lokalitu, kde chcete objekt či pozemek koupit. Dostanete se tak na konkrétní stránku, například prodej nemovitostí Praha nebo prodej nemovitostí Brno apod. Ve filtru vlevo na stránce si zvolte požadovaný typ nemovitosti: byt, dům, pozemek nebo komerční prostor a hned si nastavte i konkrétní parametry. Pro radu volejte na bezplatnou linku 800 100 446 nebo pište konkrétním makléřům. Pokud si nevyberete, podívejte se zatím na nabídku v kategorii pronájem nemovitostí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TOPlist