Byty na prodej

Nalezeno 2 343 nemovitostí

Vyhledávání podle parametrů

Jak vybrat byt na prodej?

Hledáte nové bydlení? Jako první si určitě zvolte lokalitu. Výborná jsou univerzitní města – nemovitosti tu drží svou stálou hodnotu, a pokud byste se někdy stěhovali, snadno je pronajmete. Odpovídá tomu i hledanost: nejvíce lidé poptávají prodej bytů v Praze, Brně, Plzni, Ostravě nebo Pardubicích. Oblíbená jsou samozřejmě i přilehlá města – například prodej bytů v Chrudimi. Nemovitosti jsou tu levnější a přitom město dělí od Pardubic jen pár kilometrů. Celkově vám nyní nabízíme 2343 bytů na prodej po celé České republice.

Snadná volba nemovitosti přes M&M reality

Nyní už vám zbývá jen volba velikosti bytu, typu domu (panelový, cihlový) a vlastnictví (osobní, družstevní, obecní). Mezi byty na prodej patří k nejoblíbenějším střední velikost: 2+1 nebo moderní 2+kk. Byty v panelových domech nabízejí maximální komfort, cihlové domy zase stylovou tradici bydlení. Co se týče volby vlastnictví: ani tady není žádná varianta špatná, záleží na vašich preferencích a dalších záměrech. S výběrem vám rádi poradí odborníci z naší realitky na více než 155 pobočkách nebo bezplatné infolince 800 100 446. Doporučujeme prohlédnout také nabídky v rubrice prodej domů a pronájem bytů a udělat si přehled o cenách.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TOPlist