Prodej chaty

Nalezeno 405 nemovitostí

Vyhledávání podle parametrů

Čím dál více Čechů láká klidná dovolená v tuzemsku. A z daleka se nejedná pouze o lidi v penzi. Naopak. Dnes se chataření vrací znovu do módy a typickými kupujícími chat a chalup jsou rodiny s dětmi a překvapivě také nezadaní jednotlivci. Patříte i vy mezi milovníky odpočinku na chatě? U nás najdete několik stovek možností. Vyberte si místo blízko lesa, u vody nebo na venkově – zkrátka takové, které nabídne všechno, co máte rádi.

Klasická roubená chata u lesa, malá chatička na víkendy nebo velká chalupa na vesnici. Které z těchto variant dáte přednost, záleží jen na vás. Věděli jste, že nejčastěji si vybírají lidé chaty a chalupy v regionu, ze kterého pochází? Největší zájem je o chaty u vody nebo v blízkosti horských středisek. Mezi žádané oblasti patří Vysočina, jižní Čechy nebo střední Čechy – především okolí přehrad Slapy a Orlík.

Než s výběrem chaty začnete, je dobré ujasnit si, jakou výbavu by měl objekt mít. Obecně platí, že lépe jsou na tom chalupy. Ty se svou výbavou většinou shodují s klasickým rodinným domem. U chat jsou většinou standardem přívod vody a odpady.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TOPlist