Prodej rodinných domů

Nalezeno 2 517 nemovitostí

Vyhledávání podle parametrů

Zabydlet se ve vlastním rodinném domě, s vlastní zahradou, kde můžete kdykoli posedět? Sen. Jako moc uskutečnitelný záleží na tom, kde přesně v Česku chcete bydlet. Logicky nejdražší jsou domy a byty v Praze a Středočeském kraji, na opačném pólu jsou pak lokality na Vysočině nebo na hranicích Olomouckého a Moravskoslezského kraje.

Pořídit rodinný dům v Praze do milionu korun? Nemožné! Takovou nabídku v realitní kanceláři řeší jednou za několik let. I rodinné domy do dvou milionů korun, které jsou v Praze na prodej, se dají spočítat na prstech jedné ruky. Naopak domů, které přijdou na více než deset milionů, je v nabídkách několik set.

Na špičku žebříčku patří i rodinné domy ve Středočeském kraji – bydlení v Kladně, Mělníku nebo u Příbrami není za hubičku. Dražší než ve zbytku republiky jsou i rodinné domy v Brně a celkově domy a byty v Jihomoravském kraji.

Toužíte-li po domku, ale vaše finance nejsou neomezené, můžete se porozhlédnout po rodinném domě v kraji Vysočina, levnější než ve zbytku Česka jsou domy v Pardubickém kraji – zejména v podhůří Orlických hor, ušetřit můžete i pořízením bydlení v severní části Olomouckého kraje.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TOPlist