Pronájem bytů

Nalezeno 419 nemovitostí

Vyhledávání podle parametrů

Proč pronájem bytu u naší realitky?

Jako jednička na trhu pro vás máme připravenu nejširší nabídku bytů k pronájmu k okamžitému nastěhování. U nás nenarazíte na neaktuální nabídku: stále ji pro vás doplňujeme. Právě teď můžete vybírat z 419 volných nemovitostí. Ke službám naší realitky patří i kompletní právní a finanční servis a samozřejmě poradenství s výběrem, ať už poptáváte pronájem nebo prodej bytů. Kontaktujte nás kterýkoli den v týdnu na bezplatné infolince 800 100 446.

Kde v ČR vybírat byty k pronájmu?

Tradičně největší zájem je o byty k pronájmu v Praze, kde se cena pohybuje dlouhodobě nejvýše – za nejoblíbenější 2+1 zaplatíte měsíčně kolem 14 000 Kč. Za pronájem bytu v Brně dáte zhruba o třetinu méně – kolem 10 000 Kč. Za pronájem v Pardubicích, Chrudimi nebo Olomouci zaplatíte zhruba kolem 7 500 Kč. Na podobných cenách se stále drží například univerzitní město Plzeň, které má stále více nových obyvatel.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TOPlist