O nás

Navíc díky silnému kapitálovému zázemí zprostředkováváme výkup nemovitosti za okamžitou hotovostní platbu. M&M reality mají největší počet inzerátů na nejlepších tuzemských realitních serverech, jako jsou www.sreality.cz, www.reality.cz, www.reality.idnes.cz  a www.rajrealit.cz.

Součástí strategických cílů firmy je založit obdobné dceřinné společnosti po celé Střední a Východní Evropě.

Důvodem mimořádného úspěchu M&M reality holding a.s. na trhu jsou zejména nadstandardní profesionální služby. Společnost M&M reality holding a.s. tvoří nejen silná centrála společnosti, na které se nachází call centrum, hypoteční centrum, ekonomické, účetní, právní a vymáhací oddělení a další, ale především více než 185 stabilních poboček po celé České republice s počtem více než 2 500 aktivních makléřů, kteří prochází náročným a vysoce propracovaným firemním školícím programem. Díky tomu jsou schopni pomoci zákazníkům s jakýmkoli problémem.

Cesta k úspěchu v M&M realityPokud dojde mezi RK a Pronajímatelem ke vzniku spotřebitelského sporu, může Pronajímatel podat návrh na mimosoudní řešení k České obchodní inspekci, Oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha, email: adr@coi.cz, web: adr.coi.cz.

Historie M&M holdingu


1. ledna 2005
založena M&M reality

16. ledna 2005
prodaný první byt

1. ledna 2006
založena M&M reality holding

1. května 2006
založena M&M investiční

12. listopadu 2008
založeno M&M hypocentrum

30. června 2010
fúze se společnosti HBC reality

1. ledna 2012
založena M&M pojišťovací

1. ledna 2013
založena M&M reklamní

1. dubna 2014
spojením M&M hypocentra a M&M pojištovací vzniká jednotná značka M&M finance

 • Aktuality

  Chcete se podívat jak to vypadá za našimi zelenými zdmi? Zajímá Vás jaké akce připravujeme pro veřejnost, nebo jaké jsou určeny jen pro členy naší Zelené rodiny? Podívejte se sami. Jsme profesionálové ve svých oborech, ale také se umíme skvěle bavit.

 • Fotogalerie

  Jsme profesionálové, kteří svoji práci berou naprosto vážně. Dokážeme zabrat naplno, abychom byli klientům vždy k dispozici, ale když je potřeba, tak umíme také vypnout a pobavit se. Ještě u nás nepracujete? Podívejte se, o co přicházíte :)

 • Podporujeme, sponzorujeme

  M&M reality holding a.s., jako silný hráč na trhu s nemovitostmi, cítí nutnost pomáhat a podporovat ty, jež naši pomoc potřebují. V roce 2007 navázala společnost spolupráci s Dětským domovem v Horní Čermné, kde našlo svůj domov a skvělé rodinné zázemí přes 20 dětí.

 • Vzory smluv a dohod

  Potřebujete si předem prostudovat smlouvy či dohody, které naše realitní kancelář používá pro uzavírání obchodů? Napište nám a my Vám je obratem zašleme.

 • Užitečné odkazy

  Přidáváme odkazy na některé webové stránky, které se Vám mohou hodit při prodeji či koupi nemovitosti. Najdete zde například stránky katastrálního úřadu, kde si můžete ověřit majitele nemovitosti.

 • Reference našich klientů

  Naší firmě velmi záleží na kvalitě poskytovaných služeb a spokojenosti Vás, našich klientů. Budeme rádi, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni s přístupem našich makléřů, případně co můžeme příště udělat lépe, abyste byli ještě více spokojeni. Zde pro Vás vybíráme několik referencí našich zákazníků:

 • M&M nadace

  M&M reality holding a.s., jako silný hráč na trhu s nemovitostmi, cítí nutnost pomáhat a podporovat ty, jež naši pomoc potřebují.

 • Skuteční lidé - skutečné příběhy

 • Ochrana soukromí