Prodej bytů Brno

Nalezeno 50 nemovitostí

Vyhledávání podle parametrů

Proč patří byty v Brně k nejatraktivnějším

Zájem o prodej bytů v Brně roste. Nemovitosti tu proto drží svou stálou hodnotu a jejich cena se dokonce srovnává s Prahou. Moravská metropole je vyhlášeným univerzitním městem – díky stovkám studentů, kteří tu každoročně hledají pronájem, představují byty na prodej v Brně výbornou investiční příležitost. Hledáte-li v kategorii „prodej nových bytů Brno“, budete mít o něco těžší pozici – na rozdíl od Prahy vzniká v jihomoravské metropoli méně developerských projektů. Celkově vám právě teď nabízíme 50 volných bytů.

Jak vybrat ten nejlepší byt na prodej?

V Brně-městu patří dlouhodobě k nejžádanějším lokalitám Komín, Brno-střed a Bystrc. Naopak k nejlevnějším lokalitám se řadí třeba Slatina nebo Žebětín. Co se dispozic týče, největší zájem je o prodej bytu 2+1, 3+1 a pro studenty i malé 1+1. Pokud zatím byt kupovat nechcete, podívejte se do sekce pronájem bytů Brno. Chcete-li naopak určitě bydlet ve svém, ale mezi byty jste nevybrali, porozhlédněte se mezi domy na prodej. S hypotékou a právními formalitami vám rádi pomůžeme.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TOPlist