Garáže

Vyberte druh nabídky

Nalezeno 223 nemovitostí

Vyhledávání podle parametrů

Hledáte garáž či garážové stání? Vyberte si u nás z několika stovek možností, kam své auto ustájit. V nabídce najdete garáže a garážová stání s malou užitnou plochou od 12 m2 i velké garáže až o 100 m2. Garáž tu na vás tedy čeká, ať už chcete prostor využít pouze jako stání pro auto, nebo i k uskladnění nejrůznějších věcí.

Plánujete garáž využívat dlouhodobě v místě svého bydliště? Potom pro vás bude vhodnější nákup garáže. Ten můžete brát také jako investici, která se vám v případě umístění na lukrativním místě – například blízko žádaného sídliště – rychle zhodnotí. Pokud naopak hledáte pouze přechodné garážové stání, promyslete pronájem garáže. Pro konkrétní lokalitu stačí zadat kraj a město.

A co byste měli vědět před tím, než garáž zakoupíte? Ptejte se, jestli je v ceně také pozemek, na kterém garáž leží. Pokud není, zajímejte se, kdo je vlastníkem pozemku i příjezdové cesty. V budoucnosti tak předejdete případným problémům.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TOPlist