Obchod a služby

Vyberte druh nabídky

Nalezeno 1 086 nemovitostí

Vyhledávání podle parametrů

Rozhodli jste se vstoupit do světa obchodu a hledáte vhodné místo, na kterém byste veřejnosti nabídli své produkty či služby? Nebo už jste v dané oblasti zaběhnutí, ale uvažujete o novém místě, kde budete lépe na očích? Prohlédněte si komerční prostory k pronájmu i k prodeji a vyberte si místo, na kterém bude váš obchod prosperovat.

oblasti obchodu a služeb je prodejní místo jedním z nejdůležitějších faktorů, které určují úspěšnost podnikání. Proto se vyplatí si za obchodní prostory trochu připlatit a stát se středem pozornosti zákazníků. Podívejte se, jestli zrovna není v prodeji komerční prostor, který by se přesně hodil pro vaše služby.

Prozkoumejte také, jaké nájemní domy a obchodní objekty jsou aktuálně v nabídce. Hledáte kancelářské zázemí pro svou firmu? Prohlédněte si kancelářské prostory k pronájmui k prodeji. V případě, že se pohybujete v oblasti gastronomie a stravování, nevynechejte ani restaurace na prodej.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TOPlist