Prodej bytů 3+1 Ostrava

Nalezeno 91 nemovitostí

Vyhledávání podle parametrů

Ostrava, ocelové srdce republiky, město, které se z průmyslového centra Slezska pomalu proměňuje v moderní metropoli. Festival Colours of Ostrava v Dolní oblasti Vítkovice, Zlatá tretra, Dny NATO… to je jen několik důkazů toho, že Ostrava, kde se poslední uhlí vytěžilo v roce 1994, opět ožívá. Pokud se toužíte zabydlet ve třetím největším městě naší republiky, prostudujte si nabídku ostravských bytů k prodeji.

Počet bytových jednotek v Ostravě roste. V roce 2011 jich tu bylo o deset tisíc více než v roce 2001 – a to necelých 140 tisíc. Část z nich tvořily byty 3+1. Mimochodem, věděli jste, že bydlení ve 3+1 je na české poměry bydlení nad poměry? Opravdu! Průměrný český byt je 2+1 s rozlohou 50 čtverečních metrů.

Vzhledem k tomu, že jsou v Ostravě hned dvě univerzity, jsou tu velmi populární pronájmy bytů – malých 1kk, nebo 1+1, ve kterých často bydlí mladé páry, nebo naopak velkých 4kk, 4+1, které společně sdílí několik přátel. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TOPlist