Prodej bytů Praha

Nalezeno 384 nemovitostí

Vyhledávání podle parametrů

Kterou část metropole zvolit?

Hledáte „prodej bytů Praha“? Právě teď můžete vybírat z 384 nabídek. Pokud chcete bydlet co nejblíže centru, volte nemovitosti na Praze 1 nebo 2. Počítejte ale s vyšší pořizovací cenou. Chcete radši bydlet na jihu metropole směrem na Brno? Volte třeba byty na Praze 4 nebo sousední Praze 10. Nebo vás láká západ s výbornou polohou směrem k Berounu nebo Plzni? Zkuste byty na prodej na Praze 5 (třeba na Zličíně či Řeporyjích) nebo sousední Praze 6 (třeba v Dejvicích nebo Ruzyni). V severní části města se výborně prodávají reality na sídlišti Prosek nebo Ďáblice. Východní část města volně přechází do satelitních městeček s novými byty, kde si budete připadat jako na venkově.

Jak vybírat byty na prodej v Praze?

Vyfiltrujte si byty na prodej podle požadované lokality, dispozice (1+kk, 2+1 atd.) a rovnou specifikujte i maximální cenu a další požadavky. V nabídce najdete jak novostavby, tak i reality před rekonstrukcí, které si můžete upravit podle svých představ. Jako dočasné řešení využijte nabídku bytů k pronájmu v Praze a určitě se podívejte i na nabídku domů k prodeji. Nové i starší nemovitosti v Praze drží stálou hodnotu a představují tak perfektní dlouhodobou investici.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TOPlist