Prodej rodinných domů Ostrava

Nalezeno 75 nemovitostí

Vyhledávání podle parametrů

Zlatá tretra, Dny NATO, Colours of Ostrava. A také státu Evropského města sportu 2014 a velká šance dostat Dolní Oblast Vítkovice na seznam Světového dědictví UNESCO. Ostrava už není šedivým a ošklivým průmyslovým srdcem republiky, ve kterém se nic neděje. Naopak – v posledních letech se nadechuje k tomu, aby se stala městem, ve kterém lidé žijí rádi.

Třísettisícová metropole také není jen o bytech na sídlištích, ale i o krásných prvorepublikových vilách a moderních domech, které jsou architektonickými skvosty. Známé vilové čtvrti jsou v Ostravě na Hladnovském kopci, podél Komenského sadů, ve Starém Zábřehu, ale známá je i ředitelská čtvrť ve Vítkovicích.

Nicméně domy v Ostravě v těchto lukrativních lokalitách už často neslouží k bydlení, ale jako sídla firem. V domech se častěji bydlí na perifériích. Alternativou je zabydlet se v některém z menších měst v okolí – nabízí se rodinné domy v Novém Jičíně, v Opavě nebo třeba ve Frýdku-Místku, který je s Ostravou spojený frekventovanou železniční tratí.

Hledáte-li levnější variantu, pak se nabízí byty – od malých 1+1, přes standard v podobě 2+1 až po velké byty 4+1. Váš nový domov pak může být na sídlištích Dubina, Kamence nebo Fifejdy.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TOPlist