Rezervační smlouva

Tazatel: neuvedeno
15.09.2014
Dotaz:

Dobrý den, cca před třemi měsíci švagrová podepsala rezervační zálohu na nemovitost zatíženou exekucí, dala zálohu. Teď se RK ozvala s tím, že nemovitost proběhla v aukci a že peníze jí chce vrátit zpět. U všeho jsem byla a jsem přesvědčená že na nás udělaly pěknou boudu. O aukčním prodeji nebyla zmínka nikde ani v katastru nemovitostí. Děkuji za odpověď. Stehlíková.

Odpovídá: Vaše M&M právní poradna Odpověď:

Dobrý den, K posouzení této situace bychom potřebovali vidět všechnu dokumentaci, zejména LV a rezervační smlouvu. Bez předložených dokumentů Vám bohužel nemůžeme podat objektivní stanovisko. Přeji hezký den,

Naposledy upraveno: 20.02.2019

Další dotazy z kategorie Koupě nemovitosti

Koupě nemovitosti zahraniční osobou

01.09.2017

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, jak je to s koupí bytu nebo domu, pokud je zájemce ze zahraničí, resp. z Kanady. Jaká platí pravidla a co všechno musí být zajištěno. Musí být povolení k pobytu?

Rezervační záloha

27.10.2016

: Dobrý den, je možné zaplatit rezervační poplatek, tak, že by se odečetl z hypotéky? Jelikož nemám hotovost 75 000 Kč.

Koupě nemovitosti bez trvalého pobytu

15.09.2016

Bylo mi řečeno, že pokud nemám trvalé bydliště na uzemi Česka, tak nemohu koupit žádnou nemovitost? Tato odpověd mi připadá nelogická z pohledu jak mohu mít trvalé bydliště na uzemí republiky, když nejsem oprávněná si koupit byt?Děkuji za odpověd

Daň z převodu nemovitosti

18.05.2016

Dobrý den, chceme koupit pozemek a radi bychom věděli, jestli nový OZ upravuje platby daně z převodu nemovitosti, kdo má tuto povinnost a také jakou částku.

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Poslat nabídku na E-mail

Formulář byl úspěšně odeslán.